Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram günümüzde 1 milyar kullanıcıya ulaşarak büyük bir başarı elde etmiştir. İnsanların, video ve fotoğraf gibi görselleri paylaşmasını sağlayan Instagram, dijital sosyalleşme aracı olarak karşımıza çıkıyor. Facebook’un satın alması ile birlikte daha da gelişmiş hizmetler vermeye başlayan Instagram, bugün milyonlarca insanın gelir kaynağı olmuş durumdadır. Bu nedenle Instagram kullanıcıları, takipçi sayılarını artırarak gelirlerini de artırmayı planlıyor. Peki Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?


Instagram hesabınızı takip eden insanların sayısının artmasını istiyorsanız bazı adımları uygulamalısınız. Bu adımları uyguladığınız takdirde takipçi sayınız uzun vadede artacaktır.


  • İçeriklerinizi hergün belirli saat aralığında paylaşmalısınız.
  • Instagram sayfanızda, insanların dikkatini çekebilecek içerikleri paylaşmaya özen göstermelisiniz.
  • Yüksek takipçi sayısına sahip Instagram hesabı sahipleri ile anlaşıp sayfanızın tanıtımını yapabilirsiniz.
  • Buna ek olarak hergün belirli bir sayıda insanı takip edip geri takip aldıktan sonra takibinizi geri çekebilirsiniz. Bu size bir miktar takipçinin kalıcı olarak geri dönüşünü sağlar.
  • İçeriklerinizde olabildiğince fazla etiket kullanmaya özen göstermelisiniz.


Instagram Servisleri İle Instagram Takipçi Sayısı Artırma

Instagram takipçi ve beğeni hizmetleri veren online servislerden de yararlanma şansınız vardır. Bu servisler, ellerinde bulunan takipçi havuzunu kullanarak sizlerin sayfasına takipçi göndermektedir. Böylece kısa vadede çok fazla sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Fakat bu servislerin birçoğu bot hesaplar göndererek sayfanızın spam olarak algılanmasına neden olabilir. Bu nedenle kaliteli bir servisten hizmet almanız önerilir.


Kaliteli Instagram takipçi servisleri, az sayıda olsa da bulduğunuz takdirde sizlere büyük bir yarar sağlayacaktır. Bu servisler, sizlere gerçek Instagram hesaplarını gönderek takipçi sayınızın artmasını sağlar. Buna ek olarak beğeni hizmetleri de alabilir, içeriklerinizin beğeni hizmetini de artırabilirsiniz.


Takipçi sayınız arttıkça, fenomen hesaplar ile etkileşime geçme şansınız da artacaktır. Örneğin; 10000 takipçi sayısına ulaştığınızda bir Instagram fenomeni ile iletişim kurma şansınız daha da yükselir. Instagram fenomenleri ile ortaklaşa çalışmalar yaparak karşılıklı kazanç sağlayabilirsiniz.


Instagram takipçi sayısı artışını düzenli bir şekilde gerçekleştirmek için Instagram takipçi servislerinden yararlanmanız önem arz etmektedir.